باشگاه خبرنگاران/ فرماندار بشرویه گفت: وضعیت نارنجی کرونا در این شهرستان نباید چراغ سبزی برای رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی باشد.

شفیعی، فرماندار بشرویه در نشست قرارگاه مردمی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: هم اکنون میزان بروز تجمعی در شهرستان بشرویه بالا است و از مردم می‌خواهیم که همچنان خود را ملزم به رعایت دستور العمل‌ های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک بدانند.
او با قدردانی از کادر درمانی، بسیج، نیروی انتظامی و شهرداری در حوزه مبارزه با ویروس کرونا افزود: همراهی مردم، اصناف و بازاریان تاکنون در زمینه رعایت شیوه نامه‌ های بهداشتی بسیار خوب بوده، اما همچنان نیازمند ادامه این روند هستیم.
شفیعی بیان کرد: با برگزار کنندگان مراسم ترحیم در شهر و روستا به صورت جدی برخورد می‌شود.
سرهنگ حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه نیز در این نشست گفت: طرح قرارگاه سردار شهید سلیمانی، با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و هدایت و راهبری شبکه بهداشت اجرا می شود.
او تصریح کرد: کمیته‌ های حمایت و قرنطینه خانگی، کمیته رهگیری و مقاومت و همچنین کمیته آموزش در این قرارگاه مأموریت اجرای طرح را بر عهده دارند.
سرهنگ حسنی بیان کرد: در طرح سردار شهید حاج  قاسم سلیمانی، هرخانه یک پایگاه سلامت برای جلوگیری از همه گیری کرونا اجرا می‌شود.
سروان رجبی مسئول بسیج سازندگی شهرستان بشرویه نیز در این نشست گفت: ۲۳ تیم حمایتی، هر تیم متشکل از ۳ تا ۴ نفر در پایگاه‌ های مقاومتی ایجاد کرده ایم که به افراد نیازمند به خدمات در منزل، کمک می‌ کنند.
او بیان کرد: حضور همیاران در بیمارستان، خرید اقلام مورد نیاز بیماران قرنطینه در منزل، تهیه آبمیوه با رعایت نکات بهداشتی و یک وعده غذای گرم برای همه بیماران قرنطینه در خانه از جمله خدمات جهادگران بسیجی در طرح شهید سلیمانی است.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today