ایرنا/ سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: یک انبار احتکار کالای لوازم خانگی در خرآباد کشف و توقیف شد.

بختیار رازانی، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان روز پنجشنبه افزود: این انبار احتکاری با گشت مشترک بازرسی سازمان صمت، تعزیرات حکومتی و سازمان اطلاعات سپاه لرستان کشف شده است.
وی تصریح کرد:  ۳۴ دستگاه یخچال فریزر و ۱۲ دستگاه ماشین لباس شویی احتکاری به ارزش پنج میلیارد ریال از این انبار کشف و مالک آن برای طی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
رازانی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشی، کم فروشی، امتناع از درج قیمت، ارائه ندادن فاکتور و احتکار کالا گزارش آن را به شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اطلاع دهند.
سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز اوایل آذر از کشف ۳۴ انبار احتکار کالا به ارزش بیش از ۲۸ میلیارد تومان با همکاری تعزیرات حکومتی استان خبر داد.
به گفته وی این انبارها پس از راه اندازی طرح قرارگاه ۱۷ ربیع برای مقابله با گرانی و احتکار کالا توسط سپاه حضرت ابوالفضل (ع) کشف شد، همچنین برای مقابله بهتر با هرگونه تخلف، بسیجیان استان جهت مبارزه با گران فروشی به سازمان صمت معرفی شده‌اند و با همکاری بازرسان بر قیمت‌ها نظارت می‌کنند.
بیش از ۵۱ هزار واحد صنفی در لرستان فعال و سهم خرم آباد از این تعداد ۱۷ هزار واحد است.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy