مهر/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، از جمع آوری ۳۰۰ نفر معتاد متجاهر در استان زنجان خبر داد و گفت: مراحل قرنطیه آنها مشکلی ندارند.

فاطمه رضایی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان اظهار کرد: گرایش مصرف به سمت ماده گل بسیار زیاد است.
وی به جمع آوری معتادان متجاهر دراستان زنجان اشاره کرد و گفت: به علت وضعیت استان متوقف شد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، از جمع آوری ۳۰۰ نفر معتاد متجاهر در استان خبر داد و گفت: مراحل قرنطیه آنها مشکلی نداشته و ۱۰۰ نفر نیز که شاکی خانواده بود با دستور مقام قضایی ارجاع داده شدند.
رضایی با بیان اینکه جوانان نمی‌دانند مصرف گل چه عوارضی مانند تغییر علایم بدنی و کندی حرکت دارد، گفت: عوارض بلند مدت مصرف گل نیز شامل نقص در سیستم بدنی، کاهش تمرکز، مشکلات تحصیلی و شغلی و کاهش سطح هوشیاری است.
در ادامه این جلسه، مدیرکل امور بانوان و خانواده استان زنجان، از توزیع شبکه‌ای مواد مخدر در قالب جمع‌آوری ضایعات در استان ابراز نگرانی کرد و گفت: گروه‌هایی در قالب شبکه ای به صورت ضایعات فعالیت دارند و شکل شبکه‌ای دارند و بحث خرید و فروش مواد مخدر را انجام می‌دهند.
ماهرخ بلوری با بیان اینکه این افراد در محلاتی که خلوت است حتی در بالای شهر امنیت را کمتر کرده است فعالیت می‌کنند، افزود: بچه‌های جوان و نوجوان نیز در بحث خرید و فروش با آنها کار می‌کنند.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today