باشگاه خبرنگاران/ مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري کرمان گفت: آتش‌سوزي يک کارخانه ترقه‌سازي که در فضاي مجازي به شهر کرمان نسبت داده شده، کذب است.

رضا ميرزايي، مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري کرمان با تکذيب خبر وقوع حادثه آتش سوزي کارخانه ترقه‌سازي در شهر کرمان، اظهار کرد: خوشبختانه چنين حادثه‌اي در شهر کرمان رخ نداده است و اين آتش‌سوزي مربوط به يک کارخانه ترقه‌سازي در کشور روسيه است که به‌عنوان آتش‌سوزي در شهر کرمان در شبکه‌هاي مجازي در حال انتشار است.
وي با تاکيد بر اينکه اين فيلم هيچ ربطي به شهر کرمان ندارد، افزود: به‌دليل جذابيت و هيجان کليپ اين حادثه، برخي اعضا و صاحبان گروه‌ها و کانال‌ها با نسبت دادن اين حادثه به شهر کرمان باعث شايعه‌پراکني شده‌اند.
مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري کرمان با توصيه به شهروندان براي دريافت اخبار از کانال‌هاي معتبر و خبرگزاري‌هاي رسمي استان، بيان کرد: در صورت وقوع حوادث، مديريت ارتباطات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري کرمان، اخبار حوادث را به‌صورت دقيق براي اطلاع شهروندان و رعايت نکات ايمني اطلاع‌رساني خواهد کرد.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar