باشگاه خبرنگاران/ دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: دو مرد ۴۹ و ۶۹ ساله به جمع قربانيان کرونا در استان افزوده شدند

سعيد کشميري، دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ بيمار در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان بستري‌شده‌اند و اکنون ۸۵ بيمار در اين بخش‌ها بستري هستند.
وي افزود: در همين مدت، ۱۶ بيمار از بستري‌ شدگان بخش‌هاي کرونايي با حال خوب از بيمارستان مرخص شده‌اند که از اين تعداد ۹ نفر به طور قطع کرونا داشتند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي بوشهر با اشاره به آمار فوتي‌ها ادامه داد: دو نفر ديروز فوت شده‌اند که آزمايش کروناي آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است. يکي از موارد فوتي آقايي ۴۹ ساله داراي بيماري زمينه‌اي ديابت، فشارخون بالا و فيبروز ريوي(جانباز شيميايي) و ديگري نيز آقايي ۶۹ ساله داراي بيماري زمينه‌اي ديابت بوده است.
کشميري بابيان اينکه هم‌اکنون ۲۰ مورد در بخش‌هاي مراقبت‌هاي ويژه بستري هستند، عنوان کرد: از اين تعداد ۹ نفر با کمک دستگاه تنفس مي‌کنند.
وي افزود: از ابتداي شيوع ويروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷هزار و ۸۳ مبتلا به اين ويروس شناسايي شده‌اند.
دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: آمار قربانيان کرونا به ۸۲۴  نفر رسيده است که از اين تعداد ۸۱۹ نفر به طور قطع کرونا داشتند و پنج نفر هم مشکوک بودند.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar