باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي مراغه از دستگيري سارق حرفه‌اي ساختمان‌هاي نيمه‌کاره با ۱۶ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

اللهورديان، فرمانده انتظامي مراغه اظهار کرد: در پي وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌هاي نيمه کاره در سطح اين شهرستان، دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار ماموران کلانتري ۱۱ قرار گرفت.
وي افزود: در اين راستا، ماموران پليس با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات فني پليسي، موفق به شناسايي و دستگيري يک سارق حرفه‌اي در اين زمينه شدند.
فرمانده انتظامي مراغه گفت: متهم در بازجويي‌هاي به عمل آمده تاکنون به ۱۶ فقره سرقت از ساختمان‌هاي نيمه کاره در اين شهرستان با همکاري يک نفر مالخر اعتراف کرده است.
اللهورديان خاطرنشان کرد: همچنين پس از دستگيري مالخر، از مخفيگاه سارق و مالخر مقادير قابل توجهي وسايل و اقلام مسروقه ساختمان‌هاي نيمه کاره کشف شد.
وي با بيان اينکه متهمان پس از تشکيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شدند، افزود: صاحبان اماکن خصوصي، ساختمان‌هاي نيمه کاره و در حال ساخت علاوه بر استفاده از نگهبان پس از اتمام ساعت کاري، از رها کردن وسايل و تجهيزات ساختماني در محل اجتناب و وسايل مذکور را در جاي امن و قابل اطمينان نگهداري کنند.

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today