مهر/ استاندار اردبيل گفت: مردم در جريان طرح «شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني» مشارکت مطلوبي داشتند و اجراي اين طرح تا ۶ ماه ديگر با هدف مقابله با ويروس کرونا ادامه خواهد داشت.

اکبر بهنام جو، استاندار اردبيل با اشاره به اجراي موفق طرح شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني، اظهار کرد: در طرح سپهبد سليماني همه اعضاي فعال با همدلي و مشارکت مردم توانسته اند در راستاي بيماريابي و قرنطينه افراد مشکوک اقدام کنند.
وي با اشاره به اخلاص و همدلي در بين اجرا کنندگان طرح سپهبد سليماني از غربالگري ۸۰۰ هزار نفر از جمعيت استان خبر داد بيان کرد: مردم در جريان طرح سپهبد سليماني مشارکت مطلوبي داشتند و اجراي اين طرح تا شش ماه ديگر ادامه مي‌يابد.
استاندار اردبيل با اشاره به در حال افزايش بودن تيم‌هاي نظارتي، هدف از نظارت‌هاي محله‌اي را آگاه سازي چهره به چهره مردم در خصوص پرهيز از برگزاري دورهمي ها و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي عنوان کرد و افزود: در جريان اجراي طرح، نظارت‌هاي محله محور با همکاري افراد محلي و بسيج انجام مي‌شود.
بهنامجو با اشاره به بهنام جو به فعاليت ستاد استاني مقابله با کرونا در استان اشاره کرد و از فعاليت منظم و مستمر ستاد در راستاي اجراي طرح‌هاي محدوديت کرونا در استان خبر داد و گفت: ارسال تست سريع از سوي وزارت بهداشت، در تسريع شناسايي بيماران مؤثر بود.
وي افزود: با اينکه با وجود فصل سرما بخشي از مسافرت‌ها تحت تأثير قرار گرفته ولي با همکاري نيروهاي انتظامي و پليس راه از مسافرت‌هاي غيرضروري در جريان محدوديت ترافيکي کرونا کاسته شده است.
استاندار اردبيل اظهار اميدواري کرد با اجراي طرح‌هاي محدوديت کرونا و غربالگري با مشارکت مردم، شاهد کاهش ميزان بستري‌ها و قطع زنجيره انتقال کرونا در استان باشيم.

 

آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today