باشگاه خبرنگاران/ استاندار آذربایجان‌غربی گفت: باید مردم و اصناف در محدودیت‌های شب یلدا همکاری کنند و در این راستا، محدودیت‌های شب یلدا در روز‌های شنبه و یکشنبه هفته آینده اجرا می‌شود.

محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، اظهار کرد: بی‌تردید تداوم همکاری مطلوب مردم استان مانع شکل‌گیری موج چهارم کرونا که به مراتب سخت‌تر است، خواهد شد و در این راستا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و اجرای دقیق محدودیت‌ها راه مقابله با کرونا است.
وی با اشاره به اینکه بهبود زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در مدیریت بیماری کرونا بسیار موثر است، ادامه داد: با پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده و در حال افتتاح، شاخص برخورداری استان از تخت بیمارستانی و سلامت از میانگین کشوری فراتر خواهد رفت.
استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از تلاش همه دست اندرکاران مقابله با کرونا در استان، تصریح کرد: خوشبختانه وضعیت نسبتا با ثبات امروز محصول یک همکاری جمعی است.
شهریاری با تاکید بر تداوم همکاری مناسب مردم در پیک دوم بیماری کرونا، گفت: متاسفانه چنانچه حتی بخش کوچکی از مردم همراهی نکنند پیک بعدی بیماری بسیار سخت‌تر خواهد بود.
استاندار آذربایجان غربی افزود: باید مردم و اصناف در محدودیت‌های شب یلدا همکاری کنند و در این راستا، محدودیت‌های شب یلدا در روز‌های شنبه و یکشنبه هفته آینده اجرا می‌شود.
وی با اشاره اینکه بخش‌های مختلف اقتصادی استان دچار خسارت‌های مالی فراوان شده و تدابیر جبرانی در نظر گرفته شده نیز طبق انتظار نیست، ادامه داد: از اصناف و بخش‌های مختلف اقتصادی بابت محدودیت‌هایی که صرفا برای حفظ جان خودشان و مردم اجرا شده و منجر به خسارت‌های مادی برای آن‌ها شده باید عذرخواهی کرد.
شهریاری با اشاره به اجرای خوب طرح محله محور شهید سلیمانی ابراز امیدواری کرد: با تداوم همکاری مردم و اجرای دقیق محدودیت‌ها از سوی متولیان امر شاهد قطع زنجیره انتقال بیماری باشیم.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today