باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان وآران وبیدگل بستری شدند.

سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۱۱۱ هزار و ۵۳۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هفت هزار و ۸۲۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۱۰ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۹ اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۶۸ سال و حداقل سن بستری ۱۳ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته بستری جدید در شهرستان آران و بیدگل نداشته‌ایم.
مروجی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۱۳۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۲۶ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و هشت نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
وی تصریح کرد: ۴۷ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که یک مرد ۶۲ ساله بود، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۳ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۲ هزار و ۶۵۰ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today