ایرنا/ مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین‌دژ گفت: طی کمتر از ۴۸ ساعت گذشته در دو حادثه جداگانه انفجاز گاز در دو منزل مسکونی چهار نفر از شهروندان دچار مصدومیت شدید شدند.

مجید نوربیگی، مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین‌دژ ابراز کرد: حادثه اول در یک منزل مسکونی در محله ۱۷ شهریور این شهر روی داد که ماموران آتش نشانی به محض اطلاع بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند.
وی ادامه داد: در این اتفاق سرایت آتش به شلنگ بخاری گاز موجب انفجار و تخریب بخشی از منزل و مصدومیت شدید و سوختگی بالای ۶۰ درصد سه نفر از اعضای یک خانواده شد.
مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین‌دژ بیان کرد: پدر و مادر و فرزند مصدومان این حادثه بودند که به علت شدت جراحت وارده برای مداوا به مراکز درمانی ارومیه اعزام شدند.
نوربیگی با بیان اینکه حال عمومی یکی از مصومان وخیم گزارش شده است، بیان کرد: این حادثه به علت آتش گرفتن وسایل کنار بخاری و سرایت به شلنگ گاز و در نهایت انفجار منجر شده بود.
وی همچنین از افنجار یک بخاری گازی دیگر در خیابان شهید ترابی شاهین‌دژ خبر داد و گفت: در این حادثه نیز یک بانوی میانسال که به تنهایی زندگی می‌کرد دچار سوختگی شد که برای مداوا به بیمارستان اعزام شد.
نوربیگی تاکید کرد: همه ساله در هنگام آغاز فصل سرما به دلیل بی‌توجهی برخی شهروندان در نصب و استفاده از تجهیزات گرمایشی، شاهد وقوع برخی حوادث جبران ناپذیر هستیم که از شهروندان درخواست می‌شود با رعایت نکات ایمنی و جدی گرفتن توصیه‌های لازم از بروز این‌گونه حوادث جلوگیری کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today