پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 243 کیلوگرم مواد مخدر در زنجان خبر داد و گفت: در بازرسی از یک خودرو، 127 کیلوگرم تریاک که در داخل بار خرما جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 127 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی خبر داد و اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پلیس مشخص شد، فردی قرار است مقادیری مواد مخدر را از مرزهای شرق به غرب کشور وارد و توزیع کند که شناسایی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان و اردبیل قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: بلافاصله چهار اکیپ از ماموران عملیات ویژه به محورهای مواصلاتی استان زنجان اعزام شدند و کامیون مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند.
سردار جهانبخش با بیان اینکه در بازرسی از خودرو 127 کیلوگرم تریاک که در داخل بار خرما جاسازی شده بود، کشف شد، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و متهم به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائی معرفی شد.
وی همچنین از کشف 116 کیلو گرم انواع مواد مخدر در اقدام اطلاعاتی و عملیاتی مشترک این فرماندهی و پلیس استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی و کردستان خبر داد و تصریح کرد: این میزان شامل 105 کیلوگرم تریاک، هشت کیلو هروئین و سه کیلو ماده مخدر شیشه است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today