فارس/ مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان گفت: در اقدام خداپسندانه و با کمک یک بانوی خیر ابهری ۵ زندانی این شهرستان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

محمد جوادی، مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان در این خصوص اظهار کرد: خیرین زنجانی همواره در آزادسازی زندانیان پیشگام بوده و از آغاز سال تاکنون شاهد حرکت‌های مثبتی در این زمینه بودیم.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان از آزادی پنج زندانی ابهری به مناسبت شب یلدا خبر داد و گفت: در اقدام خداپسندانه و با کمک یک بانوی خیر ابهری ۵ زندانی این شهرستان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
وی تصریح کرد: همزمان با نزدیک شدن شب یلدا یکی از خیرین شهرستان ابهر با کمک مالی به پنج نفر از محکومین جرائم غیر عمد این شهرستان و با پیگیری مسؤولین قضائی و زندان، موجب آزادی آنها در این ایام شد.
جوادی در ادامه با تاکید بر اینکه در عرصه کاهش جمعیت کیفری برای زندانیان واجد الشرایط باید از ظرفیت خیرین استفاده شود، افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر با تغییر نگرش در جامعه شاهد افزایش حمایت‌های نیکوکاران از زندانیان بی بضاعت و خانواده‌های آسیب‌پذیر آنها بوده‌ایم که در آخرین اقدام این بانوی ابهری با پرداخت دین پنج زندانی باعث شادی خانواده‌های آنها در این ایام خاص شد.آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today