ایرنا/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: یک هزار و ۴۵۰ تن مرغ منجمد طی ماه‌های آبان و آذر امسال در فروشگاه های زنجیره‌ای سطح استان توزیع شده که نقش مهمی در کاهش قیمت مرغ در بازار داشته است.

غلامرضا بابایی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی ابراز کرد: ۸۰۰ تن گوشت منجمد مرغ بر اساس میزان جمعیت بین شهرستان‌های آذربایجان غربی در آبان امسال و ۶۵۰ تن نیز در آذرماه جاری توزیع شده که این روند تا پایان ماه ادامه دارد.
وی اضافه کرد: در این مدت، یک هزار و ۳۰۰ تن برنج هندی نیز به این استان تخصیص یافته که برش استانی انجام و از طریق فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف در حال جذب و توزیع است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی ادامه داد: در آبان امسال همچنین یک هزار و ۲۳۶ تن روغن نباتی در اختیار استان قرار گرفته که تاکنون ۵۰۰ تن از این میزان توزیع شده است.
بابایی اظهار کرد: در این مدت همچنین یک هزار و ۶۳۷ تن شکر به آذربایجان غربی اختصاص یافته که به صورت بسته‌بندی‌های یک کیلویی بسته بندی و توزیع می شود.
وی با اشاره به تلاش برای کاهش مشکلات حوزه آرد و نان طی ماه های اخیر در آذربایجان غربی، گفت: در این راستا، ۲ هزار و ۷۰۰ تن آرد ترمیمی بین شهرستان های مختلف استان توزیع شده است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today