آخرین خبر/ نماینده مردم اهواز، شهردار اهواز، رئیس شورای اسلامی شهر و معاون فنی و عمرانی شهردار از پروژه های عمرانی سطح شهر شهرداری اهواز بازدید کردند.

سیدکریم حسینی، نماینده مردم اهواز با ابراز رضایت از عمکلرد شهردار اهواز پیشرفت فیزیکی پروژه هایی چون مسیر کمربندی و اتصال پل ششم و تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف را از نزدیک مشاهده کرد.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: بنده دو پروژه عظیم کمربندی و اتصال پل ششم وتقاطع غیر همسطح شهید کجباف را ملاحظه کردم و شهردار اهواز ثابت کرد مدیری موفق، پرتلاش و تحولگرا است.
وی با اشاره به اینکه در حالی که بسیاری از شهرداران به دلیل کمبود منابع مالی توان لازم را برای اجرای پروژه های عمرانی ندارند، اظهار داشت: شهردار اهواز با مدیریت جهادی و تدبیر مناسب پروژه های عمرانی این شهر را به خوبی هدایت می کند و شاهد رشد مناسبی در پیشرفت آنها هستیم.
حسینی پیشرفت فیزیکی پروژه های مورد بازدید خود را اثباتی بر عملکرد موفق شهردار اهواز برشمرد و یادآوری کرد: همه ما باید شهردار را در راستای اهداف پیش رویش که همان خدمت رسانی برتر به شهر و شهروندان اهواز است، یاری کنیم.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today