آخرین خبر/ رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری اهواز در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، به بررسی اماکن پرخطر سطح شهر اهواز پرداخت.

نوزدهم مرداد ماه سال جاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اهواز به ریاست بهمن یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان اهواز و با حضور ابراهیم قنبری، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، امرالله کاظمی اسفه، مدیر بحران فرمانداری و دیگر اعضای ستاد با "موضوعیت رعایت موارد ایمنی و شناسایی اماکن پر خطر سطح شهر اهواز"، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
یوسفی بر ایمن سازی ادارات، شرکت ها و دستگاه های اجرایی، هتل ها، اماکن عمومی و پرتردد، جلوگیری از فروش بنزین غیرمجاز در خیابان و اماکن، ساماندهی سیستم برق رسانی پاساژهای بازار امام خمینی(ره) جهت پیشگیری از آتش سوزی و خطر تاکید کرد و اعضای ستاد در این زمینه به بحث تبادل نظر پرداختند.
همچنین واعظی، معاون اداره کل آموزش و پروش استان خوزستان در این جلسه از ابراهیم قنبری بابت برنامه های آموزشی سازمان آتش نشانی اهواز به دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در زمینه ایمنی و آتش نشانی تقدیر و تشکر کرد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today