باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون مه غلیظ در گردنه‌های خراسان شمالی سبب کاهش دید افقی و مختل شدن تردد خودرو‌ها شده است از این رو رانندگان با احتیاط برانند.

سرهنگ علیرضا حسین زاده، رئیس پلیس راه خراسان شمالی اظهار کرد: رانندگان عبوری از گردنه امین الله در مسیر بجنورد ـ آشخانه، گردنه اسدلی در مسیر بجنورد ـ اسفراین، گردنه جوزک در مسیر آشخانه ـ جنگل گلستان، گردنه تنگه ترکمن در شهرستان مرزی راز و جرگلان و تخته باغلق با مه غلیظ و کاهش دید افقی روبه‌رو هستند.
وی با بیان اینکه بارش باران و برف هم سطح جاده‌های استان را لغزنده کرده است، گفت: اکنون بارش برف در محور بجنورد-اسفراین، بجنورد ـ آشخانه و بجنورد ـ راز گزارش شده است و در محور آشخانه ـ چمن بید هم رانندگان با بارش باران روبه رو هستند.
رئیس پلیس راه خراسان شمالی عنوان کرد: مردم از سفر‌های غیرضرور خودداری کنند و در صورت سفر از سالم بودن خودرو اطمینان حاصل کنند.
سرهنگ حسین زاده گفت: رانندگان عبوری از محور‌های کوهستانی استان حتما تجهیزات زمستانه همراه داشته باشند.
هواشناسی خراسان شمالی هم اعلام کرد که سامانه بارشی تا فردا سبب وزش باد(گاهی باد لحظه‌ای شدید)، بارش باران و برف در ارتفاعات احتمال کولاک برف و مه در اغلب نقاط استان بویژه نوار شمالی و مرکز استان می‌شود.
بر این اساس کاهش چهار تا پنج درجه‌ای دما تا صبح یکشنبه پیش بینی شده است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today