پایگاه خبری پلیس/ در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان 315 کیلوگرم تریاک و 100 کیلوگرم حشیش از یک کامیون کشف شد.

در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد فردی به صورت عمده و در اوزان بالا در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد را از عناصر قاچاق در شرق کشور تحویل و در حال انتقال آن به وسیله یک کامیون به استان های مرکزی کشور است.
بلافاصله برای جلوگیری از توزیع مواد مخدر در استان های مسیر، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اعلام و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی لحظه به لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور بم ـ کرمان اعزام شده و با رصد و پایش خودروهای عبوری در نهایت کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی کرده و در یک عملیات پلیسی آن را متوقف  و راننده اش را دستگیر کردند.
پس از توقیف خودرو حامل مواد مخدر در بازرسی از آن 315 کیلوگرم تریاک و 100 کیلوگرم حشیش که به طرز بسیار ماهرانه ای در داخل موتور خودرو جاساز شده بود، کشف شد.
در پایان این گزارش تاکید شده که مواد مخدر به عنوان یک معضل خانمان سوز زندگی را به کام بسیاری از خانواده ها تلخ کرده و پلیس سعی دارد با مبارزه با این موضوع و دستگیری سوداگران مرگ، از آلوده شدن جوانان به این معضل پیشگیری کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday