ایرنا/ مدیر فرودگاه شهدای خرم‌آباد گفت: زیرساخت‌های لازم برای همکاری این مجموعه با بخش خصوصی به منظور رونق حمل و نقل و گردشگری هوایی استان ایجاد شده است.

علی کاملی، مدیر فرودگاه شهدای خرم‌آباد در بازدید حسین سلاح ورزی نایب رییس اتاق بازرگانی ایران از فرودگاه شهدای خرم‌آباد افزود: تلاش خود را برای توسعه این مجموعه به کار گرفته ایم چراکه ورود بخش خصوصی می تواند موجب رونق بیشتر فرودگاه شود.
وی ادامه داد: نخستین جشنواره هوانوردی غرب کشور نیز قرار بود تابستان امسال در خرم آباد برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا لغو شد اما به هر حال این امر نشان می دهد فرودگاه، زیرساخت و استاندارد های مناسبی برای فعالیت های جانبی هوانوردی از جمله ورزش های هوایی دارد.
حسین سلاح ورزی نایب رییس اتاق بازرگانی ایران نیز ضمن تقدیر از اقدامات یک سال اخیر مدیریت فرودگاه خرم آباد در افزایش و ساماندهی تعداد پروازها گفت: دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت راه اندازی کارگو (خدمات ارسال بارهای تجاری با هواپیما) در این مجموعه ضروری است.
وی ادامه داد: معرفی ظرفیت های فرودگاه جهت ارائه به بخش خصوصی، بهره برداری مناسب از امکانات و تجهیزات موجود و زیباسازی محیط فرودگاه نیز به خوبی در دستور کار قرار گرفته است.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان همچنین اظهار داشت: بسته های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی جهت راه اندازی کارگو در راستای صادرات محصولات باغی، کشاورزی، دامی و صنعتی استان و برنامه های رونق گردشگری به زودی ارائه خواهد شد.
سلاح ورزی تصریح کرد: از فعالان بخش خصوصی استان و کشور برای ارائه پیشنهادها و طرح های توجیهی مشارکتی در این زمینه استقبال می شود.
فرودگاه خرم آباد جز فرودگاه های برتر کشور است که پروازهای این مرکز در حال حاضر تنها در مسیر تهران - خرم آباد و بالعکس توسط شرکت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر انجام می شود.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy