رکنا/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: پلمب باشگاه ورزشی زنانه اهواز در راستای تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا استان صورت گرفته است.

سرهنگ حکیم عبدالهی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان در این خصوص اظهار داشت: پرسنل انتظامی اماکن در راستای انجام وظایف محوله از سوی ستاد مبارزه با کرونای استان و نیز با عنایت به درخواست شهروندان به یک باشگاه ورزشی زنانه اهواز مراجعه کردند.
وی افزود: ماموران انتظامی که همگی خانم بودند پس از مراجعه به این باشگاه با تعداد ورزشکاران زن در یک فضای محدود سرپوشیده مواجه شده که خلاف مصوبات ستاد مبارزه با کرونا بود به همین دلیل خواستار تعطیلی فعالیت آنان شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان اضافه کرد: پس از درخواست ماموران اماکن برای متوقف کردن فعالیت باشگاه مسئولان آن برای تعطیل نکردن مقاومت کرده و سپس در یک اقدام عجیب اخباری را در فضای مجازی منتشر کرده که موجب تشویش اذهان عمومی شد.
وی گفت: ماموران انتظامی اماکن این فرماندهی نیز با هماهنگی دستگاه قضایی اقدام به تعطیلی و پلمب آن کردند.
سرهنگ عبدالهی تاکید کرد: در جریان تعطیلی و یا بازرسی از این باشگاه هیچ مامور مردی وارد باشگاه نشده است و تنها چند مامور خانم پس از ورود به باشگاه و تعطیلی آن، سه نفر از مسئولان این باشگاه را به اداره اماکن احضار و در حال حاضر تحت مراقبت قرار داده اند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today