باشگاه خبرنگاران/ رییس بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان ایرانشهر گفت: متخلفان صنفی در ایرانشهر ۴ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال جریمه شدند.

عطاءالله دهمیری، رییس بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان ایرانشهر اظهار کرد: بازرسان مجمع امور صنفی ایرانشهر در این مدت ١٨۶ واحد صنفی فاقد پروانه را شناسایی و به ادارات مربوطه معرفی کردند.
وی افزود: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون از سوی بازرسان صنفی شهرستان ایرانشهر برای بیش از چهار هزار و ۴۰۰ واحد صنفی متخلف پرونده تخلف تشکیل دادند که از سوی مراجع مربوطه به بیش از ۶ میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.
رییس بازرسی و نظارت بر اصناف ایرانشهر گفت: امور اصناف این شهرستان با تشکیل تیم‌های محسوس و نامحسوس و حضور در بازار، ضمن پایش نحوه عرضه اقلام ضروری با هرگونه تخلف صنفی برخورد قانونی لازم را انجام داده و متخلفان هر صنف را با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی می‌کند.
وی با تاکید بر قانون مداری اصناف، افزود: تمامی فروشگاه‌ها هنگام تامین کالا‌های خود باید فاکتور رسمی دریافت کرده و پس از فروش کالا یا خدمات نیز فاکتور رسمی به خریدار ارائه و در زمان مراجعه بازرسان فاکتور خرید خود را به آنان عرضه کنند.
دهمیری بیان کرد: از مردم عزیز انتظار است به منظور برخورد با محتکران و اخلال گران در بازار با مشاهده هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی، احتکار، عرضه خارج از شبکه و کالای قاچاق با شماره تلفن ۳۷۲۲۱۴۴۲ تماس گیرند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today