صدا و سیما/ فعالیت اصناف در همه مشاغل از ۶ بعد از ظهر امروز شنبه و همچنین فردا تعطیل است.

حسین زادگان استاندار مازندران در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا گفت: فعالیت اصناف در همه مشاغل از ۶ بعد از ظهر امروز شنبه و همچنین فردا تعطیل است و محدودیت‌های کرونایی تشدید می‌شود.
حسین زادگان با بیان اینکه در برخی شهر‌های مازندران با روند افزایشی ملایم ابتلا به کرونا روبرو هستیم افزود: با وجود اعمال محدودیت‌ها و رعایت مردم و اصناف، همچنان وضعیت شیوع کرونا در مازندران شکننده است.
استاندار مازندران با تاکید بر پرهیز از هرگونه دورهمی در آستانه شب یلدا تصریح کرد: ممنوعیت تردد شبانه هم تا ۳۰ آذر از ۹ شب به ۸ شب تقلیل یافته است.
حسین زادگان ادامه داد: سالمندان گروه در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند و بنابراین به هر بهانه‌ای باید از برپایی دورهمی یلدا پرهیز کرد.

شهر‌های مازندران در وضعیت نارنجی ابتلا به کوید ۱۹ هستند

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم با اشاره به اثر بخش بودن محدودیت‌های کرونایی و کاهش شیوع بیماری با سرعت بالاتر گفت: با این وجود در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و دوری از تجمعات در ۳ هفته آینده شاهد موج جدید ابتلا به کرونا در استان خواهیم بود.
دکتر موسوی با بیان اینکه شهر‌های مازندران در وضعیت نارنجی ابتلا به به کوید ۱۹ هستند تصریح کرد: عادی انگاری در دورهمی‌های خانوادگی مهمترین عامل شیوع ویروس کروناست و محدودیت‌های ویژه شب یلدا اعمال می‌شود.
او از مردم استان خواست با پرهیز از دورهمی یلدایی، این جشن باستانی را بصورت مجازی برگزار کنند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today