ایرنا/ مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هدفمان صعود مقتدرانه از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بوده و تمام اعضای باشگاه برای این موضوع هم قسم شده اند.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در این باره اظهار داشت: از ۲ روز گذشته که متوجه شدیم باید در بازی پلی آف باید مقابل الوحده امارات صف آرایی کنیم، کادر فنی مطالعات اولیه خود نسبت به این تیم را شروع کرده و از آنجا که آقای نکونام قبلا در امارات بازی کرده اطلاعت کافی از این باشگاه دارد.
وی افزود: فکر می کنم این تیم در دور قبل با استقلال هم گروه بود که حاضر به انجام بازی نشد. الوحده اکنون در جایگاه هفتم لیگ امارات است و از چهار، پنج بازیکن گران قیمت خارجی که بعضا برزیلی هستند استفاده می کند. کادر فنی ما از این هفته بازی های تیم الوحده در لیگ امارات را آنالیز می کند و قطعا تمام توانش را روی این تیم متمرکز خواهد کرد.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به اینکه تمام تفکر مجموعه باشگاه صعود مقتدرانه به مرحله گروهی است افزود: در این خصوص با ۲ معضل جدی مواجه هستیم اول اینکه نمی دانیم تاریخ برگزاری مسابقات چه روزی بوده همچنین از محل برگزاری مسابقات اطلاعی نداریم که امیدواریم هر چه زودتر این موارد مشخص شود.
وی در خصوص اولین شکست تیمش در لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: بعضی از مواقع یک متغییرهایی در فوتبال تاثیرگذار است که دست من، بازیکن و مربی نیست. دیروز بچه های ما تمام تلاششان را کردند و از آنها تشکر می‌کنم، فکر می کنم حداقل سهم فولاد از این بازی یک امتیاز بود هر چند ما در دقیقه سه بازی، شانس گلزنی داشتیم.
آذری بیان کرد: جا دارد به مجتبی حسینی سرمربی نفت و مردم مسجدسلیمان به خاطر این برد تبریک بگویم زیرا توانستند دومین تیم بزرگ لیگ را در مسجدسلیمان شکست دهند و این موضوع نشان می دهد که هیچ تیمی در لیگ برتر از حاشیه امن برخوردار نیست و نمی توان از پیش برنده بود.
وی گفت: اگر جدول امسال را با سال های قبل مقایسه کنیم، می بینید که اختلاف امتیازات به هم نزدیک بوده و نتایج بازی ها دیگر قابل مقایسه نیست لذا باید برای بازی های بعدی آماده شویم تا بهترین نتیجه را بگیریم. امیدوارم شکست به نفت مسجدسلیمان، شوکی باشد تا با توان بیشتری به مصاف حریفان برویم و خود را برای هر متغییر پیش بینی نشده همچون زمین بازی و شرایط جوی آماده کنیم. امیدوارم که در مسابقات بعدی بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص جذب بازیکن برای حضور مقتدرانه در جام باشگاه های آسیا گفت: کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، پنجره ما را بسته و ما با دستور موقتی که گرفتیم، توانستیم پنجره نقل و انتقالاتی خود را باز کنیم لذا یارگیری مجدد ما به نحوه تصمیم گیری مسئولان فدراسیون بستگی دارد. هفته آینده با آقای نکونام جلسه ای در این خصوص داریم و اگر او نیاز به جذب بازیکن خاصی داشت، ما پیگیر موضوع می شویم ولی ما از طریق CAS(دادگاه حکمیت مورزش) دنبال حق و حقومان هستیم و لایحه دفاعی خود را برای آنها ارسال کرده ایم و امیدواریم رای صادره به سود ما باشد.
  
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today