تسنیم/ جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: تغییر ساعت فعالیت اصناف به غیر از گروه یک و منع تردد در استان فارس از امروز به مدت دو روز اجرا می‌شود.

عبدالرضا قاسم‌پور، جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت تمامی اصناف به جز مشاغل گروه یک (شامل مشاغل ضروری) برای امروز و فردا از ساعت 18 در سراسر استان تعطیل خواهد بود.
وی افزود: همچنین رفت و آمد‌های (خودرویی) داخل شهر هم از ساعت 20 ممنوع است و نیروی انتظامی و پلیس راهور تردد‌ها را کنترل می‌کنند و در صورت تخلف جریمه 200 هزار تومانی اعمال می‌شود.
قاسم‌پور با اشاره به اینکه دورهمی‌های خانوادگی از مهم‌ترین کانون‌های انتقال بیماری است، گفت: دورهمی‌ها در جهان 80 درصد و در ایران 50 درصد انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهد.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: همچنین در شهر‌های نارنجی تردد بین شهری ممنوع است و برای متخلفان جریمه 500 تا یک میلیون تومانی به قوت خود همچنان باقی است.
وی از هم استانی‌ها خواست که یلدای امسال را مجازی برگزار کنند تا سلامتی خانواده‌ها تضمین شود و گفت: انتظار داریم مثل روز طبیعت که مردم همکاری بی‌نظیر داشتند این شب را هم از تجمع خودداری تا شرایط و وضعت استان بهتر شود و اجازه ندهیم 2 تجربه تلخ در استان طی این ده ماه اتفاق افتاد باز هم رقم بخورد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online