ایسنا/ نماینده مردم همدان و فامنین گفت: از نیروگاه مفتح کبودراهنگ که موجب آلودگی فامنین است، حق آلایندگی گرفته شده و ما پیگیری کردیم که این پول کجا رفته چراکه حق مردم آن منطقه است اما هنوز نهادی به ما جواب نداده است.

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین با بیان اینکه از عملکرد خودم در مجلس راضی نیستم اما شما عملکرد ما را با مجالس قبلی مقایسه کنید، متوجه اقدامات ما می‌شوید، اظهار کرد: طی هفت ماه گذشته برای بسیاری از افراد سوال است مجلس چه کار کرده؟ رضایت مردم را جلب کرده یا خیر؟ خیلی از افراد از اتفاقات داخل اتفاقات مجلس خبر ندارند.
وی تصریح کرد: متأسفانه رسانه مجلس قوی نیست که عملکرد نمایندگان را بیان کند و انتظارات را فراهم نکرده‌ است، دوشنبه‌ها که کمیته رسانه داریم مرتب انتقاد کردیم.
فلاحی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم عملکرد نظام اسلامی را گوشزد کنیم، مطرح کرد: حرکت های بیرونی و درونی درصدد ناامیدی مردم هستند و وظیفه ما این است امید را به مردم برگردانیم.
وی با بیان اینکه ۱۶ درصد مشکلات به تحریم برمی گردد، مابقی سوءمدیریت داخلی است و الان مردم برای خرید تخم مرغ و مرغ گرفتار شده‌اند، ادامه داد: با این همه پیشرفت در کشور خوب نیست مردم گرفتار این مسائل شوند، این مسائل به خاطر کم کاری مسئولان اجرایی است.
نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اینکه ۲۷۰ روز در یکی از بنادر نهاده‌های دامی و روغنی انبار شده بود که این مسئله ربطی به دشمن ندارد، بیان کرد: مشکلات اقتصادی کشور را می‌توان از توان داخلی حل کرد و راه حل بیرونی ندارد.
وی در رابطه با تغییر مدیران استانی توضیح داد: تغییرات و جابه‌جایی حق مجریان دولتی است اما سوال کردیم فرمانداری که به عنوان فرماندار نمونه انتخاب شده، بر چه اساسی تغییر کرده؟ اما در پاسخ گفتند در حوزه اجرایی تفکیک قوا داریم و حوزه اجرایی مربوط به قوه مجریه است.
نماینده مردم همدان در خانه ملت خاطرنشان کرد: آنچه طی این سال ها به مردم ما آسیب زده عملکرد سیاسی است اما نباید بحث های سیاسی وارد عرصه خدمت شود، مردم از دعوای سیاسی ما خسته شدند بنابراین حل مشکل تورم، ثبات بازار و اشتغال جوانان از دغدغه‌های ما است.
وی در رابطه با آلودگی زیست محیطی شهرستان‌های بهار و فامنین، گفت: از نیروگاه مفتح کبودراهنگ که موجب آلودگی فامنین است، حق آلایندگی گرفته شده و ما پیگیری کردیم که این پول کجا رفته چراکه حق مردم آن منطقه است اما هنوز نهادی به ما جواب نداده است. در بهار هم پیگیر این مسئله هستیم تا جرائمی که از شرکت‌هایی که منشأ آلودگی بودند گرفته شده در همان منطقه هزینه شود.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today