مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به فوت دو بیمار کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان، گفت: شمار فوتی های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۶۹۹ نفر رسید.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و نهمین روز از آذر ماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۳۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۰ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
وی تاکید کرد: هم اکنون ۱۵۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۱۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
وی عنوان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۶۹۹ نفر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد: هم اکنون ۲۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday