باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان زابل از شناسایی و دستگیری عامل توهین و هتک حرمت یکی از شهروندان در فضای مجازی خبر داد.

احمد ثمره حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان زابل ابراز کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان از فردی ناشناس که در یکی از پیام رسان‌های فضای مجازی، اقدام به نشر مطالب کذب و توهین‌آمیز علیه وی کرده و این موضوع باعث هتک حیثیت و برهم خوردن آرامش روانی اش شده است، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با جمع آوری سرنخ‌های موجود و انجام اقدامات تخصصی هویت عامل توهین و هتک حیثیت شاکی را که با نام کاربری جعلی اقدام به نشر اکاذیب در فضای مجازی کرده بود شناسایی و با هماهنگی قضایی او را احضار کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زابل بیان کرد: متهم که خانمی ۴۴ ساله بود پس از حضور در پلیس فتا در مواجهه با ادله پلیس لب به اعتراف گشود و در اظهاراتش دلیل بزه ارتکابی خود را اختلافات قبلی با شاکی بیان کرد.
ثمره حسینی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس فتا چشم بینای جامعه در فضای مجازی است و اجازه نمی‌دهد عده‌ای فرصت طلب و هنجارشکن امنیت و آرامش شهروندان را با اقدامات خود در فضای مجازی به مخاطره بیاندازند.آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today