باشگاه خبرنگاران/ رئیس آتش نشانی سمنان گفت: آتش سوزی خودروی پژو ۴۰۵ در یکی از کلینیک های پزشکی سمنان توسط آتش نشانان امدادرسانی و مهار شد.

اسمعیل پور، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان از اعزام ۲دستگاه خودرو و ۶ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی حادثه آتش سوزی خودروی پژو ۴۰۵ در یکی از کلینیک های پزشکی سمنان خبر داد.
وی گفت: این حادثه در ساعت ۶:۵۷ دقیقه صبح امروز ۹۹/۱۰/۲۲ به ستاد فرماندهی آتش نشانی سمنان اعلام شد و گروه در کمترین زمان ممکن به محل رسیده و مشاهده کردند خودروی ۴۰۵ بنا به دلایل نامعلوم در پارکینگ این کلینیک طعمه حریق شده و نیروها سریعا عملیات اطفای حریق را انجام دادند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری سمنان ضمن اشاره به اینکه این حادثه تلفات جانی نداشته عنوان کرد خوشبختانه افراد حاضر در محل قبل از رسیدن نیروهای امدادی به وسیله خاموش‌کننده‌های دستی تا حدودی جلوی پیشروی حریق را گرفتند و این خود باعث وارد شدن خسارت کمتر به خودرو شده بود و در نهایت آتش‌نشانان به وسیله خاموش کننده و آب خودرویی حریق را کاملا مهار و پس از تهیه گزارش به کار خود پایان دادند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today