ایرنا/ رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری عوامل کلیپ هنجارشکنانه در فضای مجازی که باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی شده بود خبر داد.

سرهنگ حسن حیدری، رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه روز دوشنبه گفت: طی روزهای اخیر و پس از انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی که میان شهروندان بازتاب منفی داشت رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، افراد مرتبط با تهیه این کلیپ ساختارشکنانه را شناسایی و اقدام لازم برای دستگیریشان پس از هماهنگی با مراجع قضایی انجام شد.
رییس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه گفت: در همین راستا خواننده، بازیگر، سفارش دهنده و کارگردان این کلیپ به همراه مدیر تالار پذیرایی که کلیپ در آن ضبط شده بود و عامل انتشار دهنده کلیپ در فضای مجازی دستگیر شدند.
سرهنگ حیدری افزود: پلمب تالار محل ضبط و مسدودسازی پیجی که کلیپ در آن تهیه و منتشر شده بود از دیگر اقدامات صورت گرفته پلس امنیت عمومی استان بود.
وی در پایان با بیان اینکه پلیس با هرگونه هنجارشکنی و رفتار خارج از عرف قاطعانه برخورد می کند، گفت: شهر شهید پرور کرمانشاه جای اینگونه اقدام ها و رفتارهای خلاف عرف نیست و با خاطیان برابر قانون رفتار می شود.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today