ایرنا/ معاون دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد گفت: به منظور ارائه خدمت بهتر به مردم و بیماران، یک‌هزار نیروی جدید به کادر بهداشت و درمان استان اضافه می شود.

محمدرضا وفایی‌نسب، معاون توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد با اشاره به آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال جاری افزود: در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی مجوز ۲۴۶ مورد استخدامی داشته‌ایم که مهلت ثبت‌نام تا ۲۵ دی‌ماه جاری تمدید شد و مجوز دوم آزمون استخدامی ۶۹۵ مورد است که از امروز در سایت منتشر شد و داوطلبان اقدام نمایند.
وی به اشاره به اینکه داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org رشته محل‌ها را مشاهده کرده و براساس دارا بودن شرایط، مراحل ثبت‌نام را انجام دهند ادامه داد: افرادی که بیرون از مجموعه دانشگاه نیز شرایط ثبت‌نام در آزمون را دارند می‌توانند در این آزمون شرکت کرده و به صورت نیروی رسمی همکاری کنند.
این مسوول با بیان اینکه آزمون استخدامی ۲۴ بهمن‌ماه جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: تمام نیروهای غیرپیمانی، غیررسمی، شرکتی و تبصره‌ای که در حال همکاری با دانشگاه هستند برای تبدیل وضعیت خود باید در این آزمون شرکت کنند.
وفایی نسب با بیان اینکه هزینه آزمون به صورت آنلاین و از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام می‌پذیرد یادآور شد: همکاران کادر بهداشت، درمان و اداری که در دوران شیوع بیماری کرونا مشغول خدمت بوده‌اند به ازای هر ماه همکاری در این دوران ۲ درصد امتیاز برای آن‌ها محسوب می‌شود و حداکثر مجاز به کسب ۲۰ امتیاز می‌باشند.
وی گفت: شرایط احراز فعالیت در دوران کرونا به این صورت است که ابتدا شرکت‌کنندگان در مرحله ثبت‌نام گزینه خوداظهاری را تکمیل کرده و سپس بعد از پذیرفته شدن، مدارک و مستندات مبنی بر حضور در دوران کرونا با تایید مسئول واحد تهیه نموده و در کمیته داوران مورد تایید قرار می‌گیرد.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today