پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 143 تن و 911 کیلو انواع مواد مخدر و افزایش61 درصدی کشفیات در 9 ماهه سال جاری، خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: ماموران انتظامی کرمان در راستای مقابله با مواد مخدر و برخورد با سوداگران و قاچاقچیان و با انجام اقدامات شبانه روزی و اطلاعاتی در 9 ماهه سال جاری، 143 تن و 911 کیلو انواع موادمخدر را کشف کرده اند.
وی با اشاره به افزایش 61 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته، افزود: رزمندگان پلیس کرمان در این برهه زمانی 121 تن و 647 کیلو تریاک، 16 تن و 858 کیلو حشیش، یک تن و 991 کیلو مرفین، یک تن و 415 کیلو هروئین، یک تن و 680 کیلو شیشه و 320 کیلو سایر مواد را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه 2 هزار و 764 قاچاقچی مواد مخدر در این رابطه دستگیر شده اند، گفت: در مجموع این عملیات ها پنج قاچاقچی مواد مخدر نیز به هلاکت رسیده و یک هزار و 984 خودرو سبک و سنگین توقیف شده اند.
ناظری بیان کرد: رشادت و از خودگذشتگی ماموران مبارزه با مواد مخدر در کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و این مهم با شهادت دو تن از همکاران عزیزمان در راه مبارزه با مواد افیونی در سال جاری به اثبات رسیده است.
فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان ضمن اشاره به تلاش پلیس استان در جهت تامین امنیت و آرامش شهروندان از آنها خواست هرگونه موارد مشکوک در این خصوص را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar