صدا و سیما/ شرایط تردد در جاده‌های درون و برون شهری مازندران با اعمال دور جدید محدودیت‌ها سخت‌تر شد.

شیرازی مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران، گفت: همه کارت‌های تردد قبلی به جز کارت تردد شبانه دارای هولوگرام، از صبح امروز اعتبار ندارد و صرفا افراد بومی ساکن هر شهرستان مجاز به تردد خودرویی در آن شهرستان هستند و ورود افراد غیرساکن ممنوع شد.
شیرازی افزود: ملاک تردد خودرویی افراد منوط به ارائه کارت ملی پلاک خودرو و یا بیمه نامه مرتبط با شهرستان و همچنین کارت شناسایی ادارات، کارخانجات و نهاد‌ها و یا برگ ماموریت‌های اداری مهر شده آنان، پروانه کسب و سند مالکیت در آن شهرستان است.
او گفت: تردد خودرو‌های امدادی و درمانی، خطوط نفت، گاز، آب، برق، شبکه‌های مخابراتی، تاکسی تلفنی ها، حمل بار و کالا‌ها و مایحتاج اساسی مردم و واحد‌های تولیدی مشمول ممنوعیت‌ها نمی‌شود.
رییس پلیس راه مازندران هم گفت: برای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان محدودیت‌های جدید تردد از ساعت هشت صبح امروز سه شنبه در جاده‌های استان اعمال شد.
سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه در این طرح نظارت ماموران پلیس راه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی تشدید شد، افزود: پلیس راه علاوه بر استقرار در مبادی ۵۷ گانه با استفاده از دوربین‌های نامحسوس رفت و آمد‌ها را کنترل می‌کند.
او گفت: جریمه برای ورود به شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهر‌های نارنجی ۵۰۰ هزار تومان است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today