پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری سارقان بیش از سه میلیارد ریال طلا در مدت کمتر از ۱۲ ساعت در ملایر خبر داد.

سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اعلام این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از روستاهای شهرستان ملایر، مأمورین پاسگاه جوزان بلافاصله در صحنه حاضر شده و اقدامات شناسایی و اطلاعاتی خود را به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.
وی افزود: طی ساعت ها کار مداوم و بی وقفه، سرانجام با استفاده از تجارب فنی و به کارگیری شگردهای خاص، مخفیگاه سارقان شناسایی و طی هماهنگی با دستگاه قضایی در یک عملیات غافلگیرانه تعداد دو نفر متهم توسط مأمورین این یگان دستگیر شدند.
سلگی با بیان اینکه در بازرسی صورت گرفته از این مخفیگاه، اموال مسروقه به ارزش بیش از سه میلیارد ریال کشف شد و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: چتر اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در سراسر شهرستان گسترده بوده و با مجرمان برابر قانون قاطعانه برخورد می کند.
فرمانده انتظامی ملایر در ادامه به دستگیری سارقان حین ربودن قطعات خودروی مسروقه در ملایر اشاره و خاطرنشان کرد: به دنبال اعلام وقوع سرقت یک دستگاه خودروی پراید و اعلام طرح مهار، بلافاصله کلیه یگان های انتظامی شهرستان با هوشیاری لازم نسبت به انسداد معابر و کنترل میادین و خیابان ها اقدام کردند.
این مقام مسئول بیان کرد: پس از گذشت پنج ساعت تلاش بی وقفه سرانجام این خودروی مسروقه با هوشمندی مامورین کلانتری ۱۳ ولی عصر(عج) در نقطه ای حاشیه شهر و در کنار خودرویی دیگر در حالیکه توسط سه نفر سارق در حال اوراق شدن بود، رؤیت شد.
وی افزود: بلافاصله هر سه متهم توسط مأموران این یگان دستگیر شدند و خودروی مسروقه که در حال اوراق شدن بود کشف و یک دستگاه خودروی سواری دیگر نیز که در سرقت لوازم اوراق شده توسط سارقان استفاده شده بود، توسط مأموران این یگان توقیف شد.
فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اینکه با تشکیل پرونده هر سه متهم تحویل مراجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: تلاش بی وقفه و هوشمندانه پلیس برای شناسایی و دستگیری مجرمان مقتدرانه در دستور کار قرار دارد.

  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today