ایمنا/ عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: 25 بار شهردار را به صحن علنی دعوت کرده‌ایم ولی بیش از یک سال است در هیچ جلسه شورای شهر شرکت نکرده و به درخواست اعضای شورا نیز اهمیتی نمی‌دهد.

غلامرضا امیری، عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه در خصوص بالا گرفتن چندباره اختلاف میان اعضای شورا و شهردار کرمانشاه، اظهار کرد: بارها شده که وقتی دستورجلسات شورا مطرح می‌شود، اعضای حامی شهردار در جلسه علنی غیبت کرده یا وقتی جلسه تشکیل می‌شود، آن را از حدنصاب می‌اندازند.
وی افزود: ۲۵ بار شهردار را به صحن علنی دعوت کرده‌ایم که تنها ۲۲ بار در زمان ریاست من در شورا بوده و مدارک آن نیز وجود دارد ولی آقای شهردار بیش از یک سال است در هیچ جلسه شورای شهر شرکت نکرده و به درخواست اعضای شورا نیز اهمیتی نمی‌دهد.
عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه تصریح کرد: هیچ‌کدام یک از مسئولان ذی‌ربط استان نیز به تخلفات شهردار کرمانشاه عکس‌العملی نشان نمی‌دهند درحالی که تعداد تخلف وی فوق‌العاده زیاد است.
وی ادامه داد: شهردار کرمانشاه قبلاً پایتخت‌نشین و یکی از مدیران مناطق شهرداری در زمان آقای قالیباف بوده است و به همین دلیل از اسم ایشان سوءاستفاده می‌کند.
امیری خاطرنشان کرد: مسئولان استانی نیز به‌خاطر آنکه آقای قالیباف رئیس مجلس بوده و ممکن است در آینده رئیس جمهور شود، هیچ برخوردی با وی نمی‌کنند و هیچکس جرأت مقابله با او را ندارد.
وی تصریح کرد: البته نزدیک شش ماه است که طلوعی، شهردار کرمانشاه می‌خواهد با رئیس مجلس عکس بگیرد اما این اجازه را به او نداده‌اند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today