باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار نفر در استان کرمان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹، را اعلام کرد.
وی گفت: تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کووید ۱۹، طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار نفر، شامل سه نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است.
شفیعی مجموع جان باختگان ابتلای قطعی به کووید ۱۹ از ابتدای شیوع کرونا ویروس، تاکنون را ۲ هزار و ۳۸۸ نفر اعلام کرد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم‌پزشکی استان کرمان شناسایی شده اند، ابراز کرد: از این تعداد، ۱۰ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و دو مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.
وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۵۸ مورد بستری قطعی مبتلا به کرونا، در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد، ۹۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۲۳ نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بستری هستند.
شفیعی  تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون را ۱۵ هزار و ۷۷۴ مورد اعلام کرد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar