باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری یک سارق و کشف ۲۴ فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ این فرماندهی خبر داد.

مهدی پورامینایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو در شهر کرمان، دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شهر کرمان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند، یک سارق سابقه دار را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
پورامینایی با اشاره به کشف تعدادی از اموال مسروقه از قبیل ضبط، فلش و باطری از مخفیگاه این سارق، تصریح کرد: متهم در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی پلیس لب به سخن گشوده و به ۲۴ فقره سرقت محتویات و قطعات داخل خودرو در شهرستان کرمان اعتراف کرد.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی، گفت: شهروندان به هشدار‌های انتظامی و آموزش‌های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت توجه ویژه داشته باشند و ضمن پرهیز از پارک خودرو خود در مناطق خلوت، آن را به وسایل هشدار دهنده ایمن کنند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar