ایسنا/ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: قطعی روزهای اخیر در شهر اردبیل و برخی از مناطق روستایی ناخواسته و اتفاقی بوده است.

حسین قدیمی، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل در جریان بازدید از مجموعه دیسباچینگ اردبیل اظهار کرد: شب گذشته در برخی از مناطق شهر شاهد قطعی برق بودیم که همکاران ما در قالب اکیپ‌های تعمیر و تجهیز به موقع در محل حاضر شده و نسبت به رفع مشکل و همچنین حادثه قطعی برق اقدام کردند.
وی تصریح کرد: پست 63 کیلوولت ما در اردبیل غربی دچار قطعی در سه فیدر شده بود که همکاران تا ساعت 24 شب سعی کردند تا با تعمیر و اصلاحی که انجام می‌شود، ایراد و اشکال را به سرعت رفع کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل افزود: اکیپ‌های عملیاتی ما همچنین با حضور در مسیر دانشگاه و برخی از مناطق هسته مرکزی شهر نسبت به تعمیر و تجهیز کابل و عیب‌یابی در ایستگاه‌های مختلف اقدام کرده و در کمترین زمان سعی شد تا قطعی برق برطرف شود.
قدیمی علت قطعی برق در برخی از مناطق شهر اردبیل را وقوع حوادث ناخواسته و اتفاقی اعلام کرد و گفت:‌ به هیچ وجه این قطعی‌ها ناشی از علل و عوامل دیگر و یا خرابکاری نبوده و همکاران ما سعی کردند تا به موقع نسبت به تأمین برق هموطنان اقدام کرده و ایرادات را رفع کنند.
وی با عذرخواهی از شهروندان به خاطر قطعی برق در ساعات آخر دیشب و همچنین صبح امروز در برخی از مناطق شهر اردبیل خاطر نشان کرد: امیدواریم با مراقبت و همچنین تعمیرات به موقعی که در مسیرهای مختلف انجام می‌شود، جلوی قطعی‌های ناخواسته و اتفاقی نیز گرفته شود.


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today