صدا و سیما/ به مناسبت گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی ۵ نفر زندانی جرایم غیرعمد مالی در کهگیلویه آزاد شدند.

سعادتیان، دادستان کهگیلویه در این آیین گفت: سپاه پاسداران یکی از نهاد‌های عملگرا است و این برنامه که منجر به آزادی زندانیان شد بیانگر همت و تلاش انقلابی این نهاد ارزشی است.
سرهنگ ارسلان جو رئیس ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح استان هم در این آئین با قدردانی از سازمان بسیج حقوقدانان استان اظهار کرد: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد یکی از برنامه‌های مطلوب و در راستای اهداف سپاه است که انقلابی بودن سپاه را نشان می‌دهد. 
مسئول بسیج حقوقدانان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: برنامه آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از جمله برنامه‌های گرامی داشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی است.
سرهنگ علیزاده افزود: این برنامه در سطح ملی از طرف بسیج حقوقدانان کشور اجرا می‌شود و در این راستا تا پایان سال بیش از دو هزار زندانی در سراسر کشور آزاد خواهند شد.
وی ادامه داد: آزادی پنج زندانی در شهرستان کهگیلویه آغاز این حرکت انقلابی و جهادی است و تا پایان سال ده‌ها زندانی در کهگیلویه و بویراحمد با همکاری سازمان زندان‌ها و خیران به آغوش خانواده بازمی گردند.
جهان کهن مسئول کانون بسیج حقوقدانان کهگیلویه هم آزادی این پنج زندانی را نقطه عطفی در عملکرد این کانون دانست و از همراهی سازمان‌ها و موسسه خیریه امام حسن مجتبی(ع) قدردانی کرد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today