فارس/ مسئول بازرسی و نظارت اداره صمت ابرکوه گفت: علی‌رغم اطلاع‌رسانی نسبت به قیمت مصوب تخم‌مرغ، 18 واحدهای صنفی این مصوبه را رعایت نکرده و برای آنان پرونده گران‌فروشی تشکیل شد.

محسن فلاح‌زاده، مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه اظهار کرد: از هفته گذشته قیمت عرضه تخم‌مرغ برای مصرف‌کننده در همه فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها هر کیلو ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان تصویب شد و به اطلاع همه عرضه‌کنندگان رسید.
وی با بیان این‌که هرگونه ارائه تخم‌مرغ بالاتر از قیمت مصوب، تخلف محسوب می‌شود، افزود: در همین راستا طی روزهای گذشته بازرسی‌ها در اصناف عرضه‌کننده این محصول آغاز و با متخلفان و گران‌فروشان برخورد شد.
مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه گفت: تا به امروز برای ۱۸ واحد صنفی متخلف پرونده گران‌فروشی تشکیل و جهت اقدامات قانونی بعدی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.
فلاح زاده تصریح کرد: به شهروندان تأکید می‌شود تخم‌مرغ را فقط به صورت کیلویی و تنها با قیمت اعلام شده خریداری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه گران‌فروشی، با شماره ۱۲۴ تماس گرفته و یا شکایت خود را در همین سامانه ثبت نمایند تا به سرعت رسیدگی شود.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today