فارس/ کارشناس مسئول معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف یک انبار بزرگ لوازم خانگی قاچاق به در مشهد خبر داد.

بخش‌علی بیاتی قله زو، کارشناس مسئول معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اظهار کرد: بازرسان این سازمان بر اساس گزارش‌های دریافتی و با تحقیقات میدانی توانستند انبار بزرگ لوازم منزل را در شهر مشهد شناسایی کنند.
وی ادامه داد: بازرسان سازمان در این انبار، یک هزار ۳۱۷ قلم انواع کالای لوازم خانگی شامل جارو برقی،  اتو، همزن، مایکرویو و غیره مشاهده نمودند که طی استعلام اخذ شده از سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، محل مذکور و کالاهای موجود در سامانه یاد شده ثبت نشده است.
کارشناس مسئول معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اینکه کالاهای کشف شده خارجی بوده و هیچ گونه مدارک واردات توسط صاحب کالا ارائه نشده و با عنایت به حجم بالای کالا، همگی به ظن قاچاق در محل توقیف، امانت سپاری و مراتب صورت جلسه شده است.
بیاتی قله زو مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه را یکی از اولویت‌های این سازمان دانست و گفت: برخورد با انبارداران، عرضه‌کنندگان و فروشندگان کالاهای قاچاق از مهمترین اولویت بازرسان این سازمان است.
وی سامانه تلفنی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت استان را پل ارتباطی بین مردم و بازرسان سازمان دانست و تاکید کرد: آماده دریافت گزارش‌ها و شکایت‌های اقتصادی مردم و رسیدگی به آنها هستیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar