ایرنا/ رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: صبح امروز(چهارشنبه بیست و چهارم دی‌ماه)‌ برخورد خودرو پراید با ستون پل رودخانه در قم موجب فوت یک تن شد.

محمد شهیدی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم در تشریح این حادثه بیان کرد: در ساعت ۷:۴۲ امروز برقراری تماس با اورژانس ۱۱۵ قم مبنی بر برخورد شدید خودروی سواری پراید با ستون پل رودخانه قم منجر به اعزام سریع یک دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه شد و کارشناسان فوریت های پزشکی در کمتر از پنج دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: حین رسیدن کارشناسان فوریت های پزشکی،مصدوم توسط عوامل آتش نشانی در حال رهاسازی از خودروی سواری بوده است و بلافاصله پس از دسترسی کارشناسان اورژانس اقدامات درمانی برای مصدوم شروع و با اقدامات احیاء قلبی و ریوی به مرکز درمانی منتقل شد.
وی ادامه داد: این مصدوم که آقا حدودا ۳۵ ساله بود متاسفانه به‌علت برخورد شدید با ستون و ایجاد آسیب های متعدد و شدید جان خود را از دست داد.
اورژانس قم با ۲۲ پایگاه شهری، ۱۸ پایگاه جاده‌ای، ۴۳ آمبولانس فعال، یک پایگاه هوایی و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مشغول خدمات‌رسانی به شهروندان است.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday