ایرنا/ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت بحث برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ طرح برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر در استان اجرا شده است.

سردار منوچهر امان‌اللهی، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه در حاشیه اجرای طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت در یکی  از منطقه آلوده شهرکرد افزود: برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده و اجرای طرح‌های ضربتی برخورد با سوداگران، در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار دارد.
وی با اشاره به اجرای طرح‌های ضربتی و پاکسازی نقاط آلوده در استان اظهار داشت: بیشترین تعداد طرحهای اجرا شده در مناطق آلوده مرکز استان بوده است.
امان‌اللهی به استمرار برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر تاکید کرد و گفت: برخورد پلیس با افرادی که باعث آلودگی جوانان، نوجوانان و گرفتاری خانواده‌ها می‌شوند با هماهنگی دستگاه‌های قضایی، امنیتی و انتظامی قاطع و جدی است.
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: علاوه بر دستگیری خرده‌فروشان، تعطیلی مغازه، منزل و پاتوق‌های تهیه و توزیع، مصرف مواد مخدر و قطع آب و برق و گاز این واحدها نیز در دستور کار قرار دارد.
وی به مردم و شهروندان توصیه کرد، که تخلفات و جرائم حوزه موادمخدر و هرگونه فعالیت مجرمان مواد مخدر را از طریق سامانه ۱۱۰ و همچنین شماره‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۱۸۲۴۶۴۱ و ۲۱۸۲۴۶۳۲ اطلاع دهند.
به گفته وی، پلیس انتظامی  به صورت شبانه روز آماده دریافت اخبار و اطلاعات از سوی شهروندان است.
اجرای طرح پاکسازی یکی از منطقه آلوده شهرکرد روز چهارشنبه با حضور مسوولان قضایی، انتظامی،امنیتی و اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری اجرا شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday