ایرنا/ مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: مدارس ابتدایی برای دانش‌آموزان پایه اول و دوم از اول بهمن‌ماه دراین شهرستان بازگشایی و آموزش آن‌ها حضوری می‌شود.

بهرام پور اشرف، مدیر آموزش و پرورش قشم اظهار کرد: ۶ هزار و ۲۴۹ دانش‌آموز در پایه‌های اول و دوم در قشم شامل این نوع آموزش می‌شوند.
وی ادامه داد: برای این دانش‌آموزان ۷۹ مدرسه ابتدایی بازگشایی شده و معلم‌ها با حضور فیزیکی برای انتقال بهتر مفاهیم درسی تلاش می‌کنند.
مدیر آموزش و پرورش قشم تصریح کرد: بازگشایی مدارس با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و تقسیم‌بندی حضور دانش‌آموزان در ساعت‌های مختلف انجام می‌شود.
پور اشرف اظهار کرد: بازگشایی این مدارس بر اساس تصمیم اداره‌کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در مناطق با موقعیت رنگ زرد و آبی بیماری کرونا اجرایی شده است.
وی افزود: تمام مدارس با جمعیت حداکثر ۵۰ دانش‌آموز نیز در این شهرها از ابتدای بهمن‌ بازگشایی می‌شوند.
مدیر آموزش و پرورش قشم ادامه داد: هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کار و دانش باید مهارت کارورزی را برای ۲ خوشه درس‌های شایستگی فنی و استاندارد آموزش با حداکثر ۱۰ هنرجو حضوری برگزار کنند.
پور اشرف تصریح کرد: مدیران مدارس موظفند با تصمیم شورای مدرسه و بر اساس مصوبات این شورا، زمینه حضور دانش‌آموزان را برای حضور در کلاس‌های درس فراهم کنند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today