باشگاه خبرنگاران/ رئیس کل دادگستری استان زنجان از کلیه بند‌ها و بخش‌های زندان این شهر بازدید کرد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری استان زنجان به همراه دادستان زنجان و دادیار ناظر زندان با حضور در زندان مرکزی زنجان از کلیه بند‌ها و بخش ها‌ی زندان بازدید کرده و در سالن ملاقات پای صحبت‌های زندانیان نشستند.
نیارکی در حاشیه این بازدید گفت: هدف از حضور قضات در زندان بررسی مشکلات زندان و طرح پایش زندانیان است که این امر از دستورالعمل‌های قوه قضائیه به جهت کاهش جمعیت کیفری زندانیان است.
رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه بازدیداز زندان و بررسی مشکلات زندانیان بایستی به صورت هدفمند و با نتیجه موثر انجام شود، افزود: با اجرای طرح پایش و بررسی میدانی از زندان، هیچ زندانی بلاتکلیفی در استان زنجان نباید وجود داشته باشد.
رئیس شورای قضایی استان زنجان گفت: دیدار چهره به چهره مسئولین قضایی با زندانیان از برنامه‌های دستگاه قضایی زنجان در ایام الله دهه فجر امسال است و هدف از این اقدام رسیدگی به امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان می‌باشد.
رئیس کل دادگستری استان زنجان در این بازدید سه ساعته ضمن حضور در جمع زندانیان و استماع صحبت‌های آنها، دستورات لازم را برای رفع مشکلات مطرح شده صادر کرد.
 
 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today