پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری یک معتاد سابقه دار و کشف 42 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرستان دامغان خبر داد.

سرهنگ سیدعلی میراحمدی، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان دامغان، در راستای کشف پرونده تلاش ویژه کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آغاز شد.
وی از برگزاری جلسات تخصصی و بررسی تمام جوانب این پرونده خبرداد و افزود: در ادامه تحقیقات، سرنخ‌هایی از فعالیت‌های مشکوک یک متهم سابقه‌دار به دست آمد.
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به شناسایی دقیق تنها متهم این پرونده، از انجام هماهنگی‌های لازم برای دستگیری وی خبر داد و افزود: در اقدامی ضربتی این معتاد سابقه‌دار بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.
میراحمدی با اعلام اعتراف صریح متهم به 42 فقره انواع سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان دامغان، اعتیاد شدید به موادمخدر را عامل اصلی این سرقت ها عنوان کرد.
وی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است اضافه کرد: در این خصوص با هیچ کس تعارفی نداریم و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کنیم.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today