مهر/ کارشناس فوتبال گفت: نگران این هستم که با این نتایج ضعیف تیم فوتبال شهرخودرو، این تیم به لیگ دسته یک فوتبال کشور سقوط کند و این اصلا برای هواداران مشهدی خوب نیست.

یک سوم لیگ برتر فوتبال ایران به اتمام رسیده است و تیم فوتبال شهرخودرو مشهد با سکانداری سید مهدی رحمتی نتایج ضعیفی را تا اینجای کار به دست آورده است و از یازده بازی تنها ۱۲ امتیاز کسب کرده است و در رتبه یازدهم جدول جای گرفته است.
سعید جوشش، کارشناس فوتبال در خصوص وضعیت این روزهای شهرخودرو گفت: تیم فوتبال شهرخودرو بازیکنان با تجربه‌ای ندارد و امسال با بازیکنان جوانی پا به عرصه لیگ برتر گذاشته است و شاید امسال می‌خواهد فقط در لیگ بماند.
وی گفت: اگر نگاهی به بازیکنانی بیندازیم که شهرخودرو آنها را به تیم‌های دیگر فروخته است، نشان می‌دهد که تمامی بازیکنان با تجربه خود را واگذار کرده است و تنها به جوانان تکیه زده است و باید به جوانان فرصت داد تا بتوانند از آنچه که دارند رونمایی کنند.
وی در خصوص بازی بعدی شهرخودرو مقابل نساجی در مشهد بیان کرد: مسلما تیم فوتبال شهرخودرو نشان داده است که در مشهد می‌تواند رقیب‌های خود را شکست دهد و بازی آینده این تیم مقابل نساجی است، تیم نساجی هم در جدول وضعیت مطلوبی را ندارد و انشالله شاگردان سیدمهدی رحمتی بتوانند از این موقعیت استفاده کنند و تیم خوب نساجی را در مشهد شکست دهند.
جوشش در خصوص اعتراضات محمد نواری، مربی تیم فوتبال شهرخودرو که در نشست خبری بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان اعلام کرده بود ۲۴ ساعت مانده به بازی داور را تعویض می‌کنند، اظهار کرد: کادر فنی شهرخودرو اگر مدارکی و شواهدی دارند افشا و اعتراض کنند، درست است که در نتایج بازی تأثیری ندارد اما در بازی‌های بعدی این تیم تاثیرگذار خواهد بود.
این کارشناس فوتبال در خصوص آینده شهرخودرو گفت: آینده شهرخودرو را نگران کننده می‌بینم و حتی امکان دارد با این نتیجه شهرخودرو به لیگ دسته یک کشور سقوط کنند که این اصلا برای هواداران و تیم شهرخودرو خوب نیست.
بازی بعدی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در مقابل تیم نساجی مازندران در تاریخ یک بهمن ماه در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar