فارس/ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر، دستگیری 23 نفر و کشف 155 کیلوگرم تریاک و هروئین طی 24 ساعت گذشته در چهارمحال و بختیاری خبرد داد.

منوچهر امان‌اللهی، فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری ظرف 24 ساعت گذشته 115 کیلوگرم انواع مواد مخدر از جمله تریاک و هروئین در محورهای مواصلاتی استان کشف کردند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در این راستا تعداد دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و  23 نفر دستگیر شدند و تعداد قابل توجهی سلاح سرد و اقلام سرقتی از آن‌ها کشف شد.
وی اضافه کرد: همچنین در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در منطقه غرب شهرکرد نیز  10 نفر دستگیر شدند و در کنار کشف مقادیری از انواع مواد مخدر تعدادی اقلام سرقتی نیز کشف شد.
امان‌اللهی اضافه کرد: میزان کشف مواد مخدر در استان نسبت به سال گذشته سه درصد افزایش داشته است که عمدتا مواد مخدر سنتی بوده‌اند.
وی تاکید کرد: مبارزه با تهیه، توزیع و انتقال مواد مخدر از جمله اولویت‌های پلیس است و از همه شهروندان خواهشمندیم در صورت داشتن اطلاعاتی در این راستا پلیس را در جریان قرار دهند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday