باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، تعداد ۱۵ هزار و ۷۹۶ نفر به علت ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ابراز کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۱۴۷ نفر است.
وی با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۹۷ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۱ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، پنج نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۲۰ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.  
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۱۵ هزار و ۷۹۶ مورد عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه ۲۲ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند، تصریح کرد: از این تعداد، ۱۶ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سه مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و سه مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی افزود: خوشبختانه دانشگاه‌های علوم پزشکی بم و رفسنجان طی ۲۴ ساعته گذشته مورد جدید بستری نداشته اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را هفت نفر اعلام و بیان کرد: از این تعداد، چهار نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و دو از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده اند.
شفیعی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان ۲ هزار و ۳۹۵ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.  

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar