ایرنا/ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به سیاست دولت در خصوص فروش اموال مازاد گفت: ۳۰ ملک دولتی در یزد از سوی دستگاههای اجرایی به کارگروه مربوطه معرفی و اقدامات لازم برای فروش آن انجام شد.

علی نمازی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در این باره اظهار کرد: مجوز فروش ۱۶ ملک آن به ارزش ۳۶۴ میلیارد تومان توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی صادر شد و در مرحله مزایده قرار گرفت.
وی گفت: این املاک دارای ۳۰۰ هزار متر مربع عرصه و ۲۳ هزار متر مربع اعیان می باشد و ۴۴۶ میلیارد تومان ارزش دارد.
وی از برگزاری نشست های مستمر برای بررسی و پیگیری فروش اموال مازاد دولت خبر داد و گفت: تعدادی از این املاک به عنوان اولویت فروش سال جاری قرار گرفته است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: سیاست دولت در خصوص فروش اموال مازاد در سال آینده نیز ادامه خواهد یافت از دستگاهها می خواهیم در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: ۴۲ دستگاه اجرایی استان اموال مازاد خود را معرفی کرده و ۱۸ دستگاه هیچ گونه اطلاعاتی در این خصوص را در سامانه مربوطه وارد نکرده اند.
لیست املاک مازاد دولت در سامانه ستان(سامانه تبادل اطلاعات مالی دولت) www.setan.seo.ir بارگذاری شده و متقاضیان خرید اموال مازاد دولت می توانند به این سامانه مراجعه کنند.
  
 
 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today