راه دانا/ یکی از نمایندگان مجلس از دستگیری دو تن از مدیران گروه صنعتی بارز به جرم فساد مالی خبر داد و یکی از رسانه ها هم با انتشار خبری برکناری علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بارز را تایید کرد.

علی خضریان، نماینده مجلس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ در صفحه شخصی فضای مجازی خود در مطلبی با عنوان«فساد بارز و انکار مدیران» نوشت: پس از فرار یکی از مدیران بزرگترین شرکت تایر ساز کشور، ‫دو نفر از مدیران ارشد آن نیز به دستور مقام قضایی بازداشت شدند.
‏طی ماه‌های گذشته بارها در خصوص تخلفات عدیده آن شرکت به آقایان شریعتمداری و رضوانی فر تذکر دادم و اقدامی انجام نشد.
یکی از رسانه ها برای پیگیری با یک مقام آگاه در شستا سهامدار عمده بارز تماس گرفت که وی گفت: مشرفی سرپرست شرکت لاستیک بارز را برکنار کردیم و به جای او فکری را به عنوان مدیر عامل لاستیک سازی بارز معرفی کردیم.
علی اکبر مشرفی، سرپرست گروه صنعتی بارز در ارتباط با صحت این خبر گفت: واقعیت با آنچه که در فضای مجازی منتشر شده فاصله دارد، قوه قضاییه یکی از مدیران و یک کارمند شرکت را بازداشت کرده است در حالی‌که هنوز جرم آن ها اثبات نشده است.
وی افزود: این مسئله ارتباطی با بنده ندارد و تخلف صورت گرفته پیش از انتصاب من به عنوان سرپرست گروه صنعتی بارز اتفاق افتاده است.
سرپرست گروه صنعتی بارز تاکید کرد: پیش از وقوع این مسئله به علت بیماری که دارم، از اعضای هیئت مدیره درخواست کردم تا به کرمان باز گردم، چراکه نمی توانم با هواپیما سفر کنم.
مشرفی مطرح کرد: با توجه به شرایط پیش آمده همچنان در سمت خود باقی ماندم و همچنان سرپرست گروه صنعتی بارز هستم، متاسفانه عده ای مخالف، بیماری من را با این جریانات پیوند زده اند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون تغییری در هیئت مدیره صنایع لاستیک بارز رخ نداده و فردی که گفته شده فرار کرده اولا از مدیران شرکت نبوده و در ثانی این فرد به انگلیس مهاجرت کرده است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar