پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف بیش از 40 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات توقیف 18 دستگاه خودروی شوتی در شهرستان اراک خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی در بیان جزئیات این خبر بیان داشت:‌ در تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و رسیدگی به گزارش های متعدد مردمی در خصوص رانندگی خطرناک خودروهای سواری حامل بار قاچاق در جاده ها، طرح عملیاتی ویژه پلیس در محورهای مواصلاتی شهرستان اراک اجرایی شد.
وی اظهار داشت:‌ در این طرح عملیاتی که به مدت یک روز با بهره گیری از توان عملیاتی فرماندهی انتظامی شهرستان اراک انجام پذیرفت، 18 دستگاه خودروی شوتی توقیف شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی انواع کالای قاچاق شامل هندزفری، گاز صفحه ای، لوازم و تجهیزات موبایل، کفش، بادام، لوازم التحریر، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم برقی و لوازم آشپزخانه کشف و توقیف شد.
این مقام ارشد انتظامی ارزش ریالی کالاهای کشف شده را در ارزیابی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی بیش از 40 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این عملیات 18 راننده خودروی توقیفی نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.


آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today